UP

Фахівці Держпраці забезпечують консультативний супровід релокованих підприємств

За державною  програмою релокації у більш безпечні регіони (станом на другу декаду жовтня) переміщено 761 підприємство, 80% з них вже відновили роботу на новому місці. Про це повідомили у Міністерстві економіки України.

Серед релокованих підприємств, які відновили свою діяльність на новому місці, найбільшу частку складають: підприємства у сфері оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (40,24 %); переробної промисловості (31,71 %); інформації та телекомунікацій (6,34 %); професійної, наукової та технічної діяльності (5,85%); будівництва (4,15%).

Найбільше підприємств релокувалося до Львівської (30%), Закарпатської (17%), Чернівецької (11%), Івано-Франківської (8%), Хмельницької (7%) та Тернопільської (7%) областей, повідомляється на сайті Міністерства економіки.

 Державна служба України з питань праці сприяє релокованому бізнесу й забезпечує підприємствам надання фахової консультаційної підтримки.

Представникам релокованого бізнесу надається весь спектр інформаційно-консультативної допомоги, зокрема, щодо забезпечення норм трудового законодавства,  безпеки  та гігієни праці, надання адміністративних послуг, питань ринкового нагляду, тощо.

Для цього представники релокованих підприємств можуть звернутися до територіального органу Держпраці  у зручний для них спосіб комунікації.

Так, фахівці Управління можуть оперативно прибути на підприємство, в установу, організацію для надання методичної допомоги, якщо роботодавець повідомить про таку необхідність  телефоном: (0372) 55-37-24, або електронною поштою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Також заявник може скористатися сервісом  Держпраці «інтерактивний інспектор».

Для цього необхідно заповнити  форму для оперативного  отримання роз’яснень   https://forms.gle/FuLCQKQQta22kXDP7,   або надіслати лист із запитанням  на електронну пошту Управління.

Актуальну інформацію для релокованих підприємств можна переглянути на сайті Держпраці України -  https://dsp.gov.ua/

на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua

на сайті Управління Держпраці - http://cv.dsp.gov.ua/

на офіційній сторінці Управління у ФБ - https://www.facebook.com/cv.dsp.gov.ua/

у Телеграм-каналі Управління - https://t.me/cv_dsp .


 

 

 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку