UP

На деревообробному підприємстві надано технічну консультацію з питань безпечного ведення виробничої діяльності

Головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області  Ігор Пантело надав розширену технічну консультацію на підприємстві деревообробної галузі, що здійснює виробничу діяльність у Чернівецькій громаді.

Підприємство працює у деревообробній галузі Буковини  вже тривалий час й виробляє значні обсяги продукції. Роботодавець забезпечує робочими місцями понад десяток працівників.

Питання належної організації виробничого процесу в умовах аварійних відключень електроживлення, в яких доводиться працювати підприємствам регіону,  вкрай актуальне.

«Дотримання вимог безпеки в процесі виконання робіт, ґрунтовне знання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, дотримання правил поводження із засобами виробництва, особливо з машинами, механізмами, устаткуванням підвищеної небезпеки в умовах частин аварійних відключень електроенергії, використання працівниками  засобів  колективного та індивідуального захисту дозволить убезпечити належним чином виробничий процес та зведе до мінімуму   ризики виробничого травматизму», - підкреслив під час роз’яснювальної роботи Ігор Пантело.

Детально обговорено послідовність дій працівників при настанні нештатних ситуацій на підприємстві в умовах енергетичної кризи.

Під час зустрічі також поінформовано про найактуальніші зміни у трудовому законодавстві на час воєнного стану та про хід інформаційних кампаній, зокрема, «Виходь на світло» (щодо подолання не задекларованої зайнятості), які продовжують втілювати посадовці територіального органу Держпраці.    


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку