UP

Стан охорони праці та промислової безпеки в енергетичній галузі краю обговорено на семінар-нараді у ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго»

У переддень відзначення Дня охорони праці Управління Держпраці у Чернівецькій області спільно з  Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Чернівецькій області на базі ПАТ "ЕК "Чернівціобленерго"  організувало виїзний семінар-нараду щодо стану охорони праці та промислової безпеки в енергетичній галузі краю.

Перед початком роботи семінару  учасників зібрання привітав голова правління  ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго» Олександр Лозовський.

Перед присутніми виступили: начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак, директор  з охорони праці підприємства Юрій Захарчук, головний страховий експерт з охорони праці  Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Чернівецькій області Юрій Сопівник.

Під час роботи семінару учасники обговорили стан охорони праці на підприємстві та в енергетичній галузі краю загалом, ознайомилися з роботою оперативних служб компанії,  оглянули  технічну базу, відвідали навчальний комбінат, на базі якого проходять відповідне навчання та перепідготовку працівники та спеціальний навчальний полігон.

На полігоні  оперативно-виїзні бригади ПАТ ЕК «Чернівціобленерго»  продемонстрували свою майстерність щодо долання наслідків ймовірних  нещасних випадків  на виробництві та надзвичайних ситуацій.


 

Новини

Інформкомпанія "Україна працює"

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку