UP

Управління Держпраці у Чернівецькій області спільно з радіо «Буковина» започатковують творчий проект – «Все про гідні й безпечні умови праці», який виходитиме в радіоефір щомісяця

Сьогодні, 14 вересня, в FM-ефірі радіо «Буковина» об 11.25 (з повтором о 15.25) вийде тематична програма «Маю право знати», в якій мовитиметься про проблему нелегальної зайнятості. 

Це - перший випуск циклу програм, яким започатковується спільний творчий проект Управління Держпраці у Чернівецькій області та радіо «Буковина» - «Все про гідні й безпечні умови праці».

Щомісяця в радіоефірі у коротких тематичних випусках проекту ведуча програми інформуватиме буковинську громаду про одне із актуальних питань, що стосується проблем виробничого травматизму в області, трудового законодавства, нелегальної зайнятості, експертизи умов та гігієни праці, наглядової діяльності Управління. 

Невипадково, що у першому випуску програми «Маю право знати» мова піде про нелегальну зайнятість, адже це одна із найвідчутніших проблем, від якої напряму залежить рівень життя кожного громадянина, зокрема, та економічний розвиток громади загалом.

Під час програми буде наголошено на ризиках, з якими доводиться стикатися працівникам, котрі працюють без належного оформлення трудових відносин та на відповідальності роботодавців, котрі допускають такі порушення чинного законодавства. Роботодавцям також буде розтлумачено все про суми штрафних санкцій. 

Програма «Маю право знати» виходить в ефір у запису. 

Попередньо його озвучили головний спеціаліст головний спеціаліст взаємодії із засобами масової інформації, міжнародної співпраці та з питань євроінтеграції Управління Держпраці у Чернівецькій області Лариса Артеменко та старший редактор відділу інформаційних та інформаційно - аналітичних програм радіо «Буковина» Елла Волошина.

Наступний запис програми відбудеться вже на початку жовтня. У ньому розмова піде про підготовку до опалювального сезону та заходи, організовані фахівцями Управління Держпраці, що сприятимуть його безпечному проходженню.

Новини

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку