UP

Представник Управління Держпраці взяла участь у роботі колегії Мінсоцполітики

Відбулася колегія Міністерства соціальної політики України. До участі у роботі зібрання від Управління Держпраці у Чернівецькій області було делеговано заступника начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галину Кушнір.


На колегії, зокрема, було зазначено наступне: з метою легалізації відносин у сфері зайнятості та оплати праці, а також збільшення кількості осіб, охоплених соціальним страхуванням, запроваджується новий механізм нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення через делегування функцій Держпраці органам місцевого самоврядування.


Зазначене дозволить запровадити на ринку праці новий механізм контролю, пов’язаний з посиленням мотивації контролюючих органів у здійсненні легалізації відносин у сфері зайнятості та оплати праці, а також збільшити кількість осіб, охоплених соціальним страхуванням.


Під час роботи колегії Міністерства соціальної політики України обговорювалися тенденції щодо росту заробітних плат у державі. Наголошувалося на тому, що востаннє це відбулося у липні 2016 року – заробітна плата працюючих, у порівнянні з 2015 роком, зросла на 7,5%.


Акцентувалося на тому, що не малозначним є підписання тристоронньої Генеральної угоди 23 серпня 2016 року про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, на 2016-2017 роки між всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців в особі Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, всеукраїнськими об’єднаннями професійних спілок в особі Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України. Угодою регулюються питання підвищення конкурентноздатності національного виробника, оплати праці, умов охорони праці та соціального діалогу.


 

Новини

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку