UP

Голів  ОСББ, ЖБК , ЖБТ та ЖРЕПів  Чернівців проінформовано про відповідальність за належний стан ліфтового господарства

Розширена робоча нарада за участю  першого заступника начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області  Івана Гордея, представників житлово-комунального господарства   міста: профільних  підприємств, голів об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків, житлово-будівельних кооперативів, житлово-будівельних товариств, ЖРЕПів  відбулася у департаменті житлово-комунального господарства Чернівців.

Темою обговорення стало питання належного функціонування ліфтового господарства міста.

У своєму виступі перед присутніми перший заступник начальника Управління Держпраці  наголосив, найперше, на  результатах  планової перевірки КП «Чернівціміськліфт» за участю головних державних інспекторів  Управління й акцентував  на тому, що за результатами  перевірки  виявлено 24 порушення законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці . 

Іван Гордей проінформував  про той факт, що Управлінням Держпраці підготовлено та подано   до Чернівецького окружного адміністративного суду адміністративний позов  щодо реагування у сфері державного нагляду, а саме призупинення  експлуатації ліфтових установок в окремих багатоквартирних   житлових будинках обласного центру.

«Я наголошую на тому, що  призупинка експлуатації ліфтових установок у багатоповерхівках  створить великі незручності  мешканцям цих будинків. Проте  Управління  зобов’язане чітко дотримуватися  норм українського законодавства у частині забезпечення належної безпеки користувачам ліфтів», - підкреслив Іван Гордей. 

Водночас він поінформував  голів ЖРЕПів, ОСББ, ЖБК та ЖБТ щодо їхньої відповідальності за належне функціонування  на підпорядкованій їм території ліфтових установок.

Адже для того, аби ліфти у  житлових будинках могли  належно функціонувати, вони повинні були піддані експертному  технічному обстеженню . 

За результатами експертного обстеження, має бути видано дозвіл Управління Держпраці на експлуатацію ліфтового обладнання. 

Голів ЖРЕПів, ОСББ, ЖБК та ЖБТ закликали пришвидшити роботу, зокрема,  щодо отримання таких дозволів.


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку