UP

Упродовж вересня в області ліквідовано борги із заробітної плати на суму у понад два мільйони гривень

Учора у залі нарад Чернівецької обласної державної адміністрації відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї.
Участь у роботі комісії взяла заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір.
Під час засідання комісії розглядалося питання стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Буковини.
Станом на перше вересня 2016 року загальна сума боргу із заробітної плати в області становила 3027,6 тисяч гривень, що є одним з найнижчих показників серед інших регіонів держави.
Так, впродовж вересня цього року ліквідовано борги у всіх районних філіях ДП «Чернівецький облавтодор»; на дочірньому підприємстві «Чернівецька дорожньо-експлуатаційна дільниця» та дочірньому підприємстві «Чернівецький облавтодор» на загальну суму 2012,7 тисяч гривень.
Станом на 29 вересня загальна сума боргу з виплати зарплати на буковинських підприємствах становить 1014,9 тисяч гривень.
Довідково: головними державними інспекторами Управлінням Держпраці у Чернівецькій області за січень - серпень 2016 року проведено 15 перевірок додержання законодавства про працю в частині своєчасної виплати заробітної плати на 11 підприємствах-боржниках із виплати заробітної плати.
За результатами проведених перевірок та на виконання вимог приписів впродовж січня-серпня погашено заборгованості із виплати заробітної плати в сумі 3138,0 тисяч гривень. Заборгованість погашено перед 963 працівниками підприємств, установ та організацій Буковини.


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку