UP

Розпочинається регіональний етап VI  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці  очима дітей»

З  метою популяризації питань промислової безпеки та охорони праці, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у цій сфері серед школярів, учнівської молоді,  а  також з нагоди відзначення у 2017 році Всесвітнього дня охорони праці, ДП «Редакція журналу «Охорона праці», за підтримки Державної служби України з питань праці, проводить у період з жовтня 2016 до квітня 2017 року щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Участь у конкурсі можуть брати учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, учасники образотворчих студій, гуртків, мистецьких майстерень – усі, кому виповнилося від шести до вісімнадцяти років.

Конкурс, як і в попередні роки,  має відбуватися у два тури:  

відбірковий регіональний тур (триватиме з жовтня 2016 року до лютого 2017 року);

фінальний тур і оголошення переможців (березень - квітень 2017 року).

Наразі Управління Держпраці у Чернівецькій області оголошує початок регіонального етапу VI  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці  очима дітей».

Творчі роботи, у яких конкурсанти висвітлюватимуть тему промислової безпеки та охорони праці, можна приносити, або надсилати за адресою:

 58002

Управління Держпраці у Чернівецькій області,

вул. Зелена, 3,

м.Чернівці

з поміткою «На конкурс дитячого малюнка»

Роботи на конкурс приймаються до 28 лютого 2017 року включно.

Деталі про умови проведення творчого змагання - у розділі «Конкурс дитячого малюнка» на головній сторінці сайту Управління Держпраці у Чернівецькій області


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку