UP

На найбільшому виробництві лакофарбової продукції в регіоні - «Чернівецькому хімічному заводі» - перевірено стан промислової безпеки та охорони праці

Комісія Управління Держпраці у Чернівецькій області здійснили планову перевірку стану промислової безпеки та охорони праці на підприємстві «Чернівецький хімічний завод».

Під час перевірки, участь в якій взяли начальник відділу нагляду на виробництві, на об’єктах підвищеної небезпеки, в машинобудуванні та енергетиці Ігор Левко, заступник начальника відділу Костянтин Соболевич, головний державний інспектор Іван Бербенюк  виявлено низку порушень, зокрема, у частині управління охороною праці та обов’язків роботодавця;

навчання з питань охорони праці;

додержання вимог щодо охорони праці під час проектування, будівництва (виготовлення) та реконструкції підприємств, об’єктів і засобів виробництва.

Загалом було виявлено 16 порушень.

Фахівцями Управління, котрі брали участь у перевірці, видані відповідні приписи  на їхнє усунення.

Довідково:  продукція виробництво (засноване у 1924 році)  використовуються на пiдприємствах автомобiлебудiвної, авторемонтної, вагонобудiвної, меблевої, будiвельної, хімічної електронної, електротехнiчної галузей промисловості, на атомних i гідроелектростанціях та сільському господарстві.

 Профіль підприємства - виробництво лакофарбової продукції, фільтрувальних елементів, продукції по догляду за автомобілями та допоміжних матеріалів.

Спецiалiсти підприємства у спiвпрацi з науково-дослідними інститутами отримали 17 свідоцтв та патентів на винаходи за розробку нових видів продукції.  Загалом тут випускають понад дві тисячі найменувань продукції.


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку