UP

У районах Буковини  головні державні інспектори Управління Держпраці продовжують надавати детальні  роз’яснення щодо новацій у трудовому законодавстві

Розширені  робочі наради та зустрічі з підприємцями за участю керівників та головних державних інспекторів відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Управління Держпраці у Чернівецькій області  продовжуються.

Так, днями  детальні роз’яснення щодо новацій у трудовому законодавстві, зокрема, у  частині нарахування мінімальної заробітної плати надано на круглих столах у районних центрах зайнятості області.

Головний державний інспектор Управління Валентина Моргоч у рамках проведення  такого заходу проінформувала про зміни у трудовому законодавстві роботодавців Кіцманщини, головний державний інспектор Степан Цуркан роз’яснив нововведення роботодавцям Заставнівщини, головний державний інспектор Параска Митрофан поінформувала про зміни у трудовому законодавстві керівників підприємств, установ, організацій  та  підприємців Путильського району. 

Розяснення нововведень у трудовому законодавстві  отримали роботодавці Глибоцького та Кельменецького районів. Участь у роботі круглих столів у цих районних центрах взяв головний державний інспектор Управління Іван Дамаскін.

Низка аналогічних  заходів, на яких ключовим розглядалося питання щодо змін у нарахуванні мінімальної заробітної плати та посиленні відповідальності за порушення трудового законодавства, відбулася й в обласному центрі.

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Юрій Пуріч проінформував про зміни трудового законодавства представників Чернівецької обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування і послуг, а заступник керівника відділу Валентина Панчишина – Чернівецької обласної ради профспілок. 


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку