UP

«Перед нашими відомствами стоять надважливі завдання, тому наші професійні зусилля має бути направлено на їх виконання»

Це головна теза виступу начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Івана Луцака, який було виголошено днями  на засіданні підсумкової колегії в Головному управлінні  Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Участь у зібранні взяли:  Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний,  керівник Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області Михайло Романів, начальники структурних підрозділів відомства, заступник голови - керівник апарату  Чернівецької обласної державної адміністрації Олег Стецевич, представники обласної ради федерації роботодавців, Чернівецької обласної ради профспілок, інших  громадських організацій краю.

Під час засідання колегії обговорювалися  підсумки діяльності  пенсійної служби краю у минулому, 2016, році, взаємодія з соціальними партнерами, органами державної  та місцевої влади.

На спільних цілях роботи наголосив у своєму виступі на колегії  керівник Управління Держпраці Іван Луцак.

Він окреслив результати роботи Управління Держпраці у минулому, 2016, році. Так, головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  проведено 452 перевірки з питань додержання законодавства про працю.

У результаті заходів державного нагляду на 376 керівників-порушників подано матеріали до судових інстанцій для притягнення їх  до адміністративної та дисциплінарної відповідальності.

У результаті проведеної роботи  до  адміністративної та дисциплінарної відповідальності притягнуто 212 осіб.

 Матеріали перевірок щодо 15 керівників підприємств, установ, організацій передано до правоохоронних заходів, порушено чотири кримінальні справи.

Окремий пласт взаємодії між відомствами, на якому акцентував увагу присутніх на колегії керівник Управління Держпраці  - підготовка та проведення засідань комісій при Головному управлінні Пенсійного фонду України у Чернівецькій області  з питань призначення пенсій за віком на пільгових умовах. Фахівці сектору з питань експертизи умов праці взяли  участь у засіданні  комісій, на яких розглянуто 118  заяв громадян.  

«Взаємодія наших відомств вибудувана роками. Перед нами стоять надважливі завдання і всі наші професійні зусилля має бути направлено на їх стовідсоткове  виконання, - констатував Іван Луцак.- Так, у найближчій перспективі зусилля фахівців Управління Держпраці у Чернівецькі області буде направлено на вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки, охорони та гігієни праці;  додержання роботодавцями законодавства про працю, особливо у  частині виплати мінімальної заробітної плати, виявленні неоформлених трудових відносин». 


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку