UP

Експлуатацію ліфтів  у Кіцманській районній лікарні та  КП «Новодністський житловик» зобовязано припинити  

Свого часу під час планової  перевірки з дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці, гігієни та умов праці  у комунальній установі «Кіцманська районна лікарня» комісією Управління Держпраці  виявлено низку суттєвих порушень  вимог нормативно-правових актів у сфері промислової безпеки  та охорони праці.

Загалом комісія Управління зафіксувала 48 порушень, у тому числі й такі, що можуть створювати потенційну небезпеку життю та здоров ‘ю працюючих та пацієнтів лікарні.

Йдеться, зокрема, про експлуатацію трьох ліфтів, яким  після закінчення граничного терміну роботи зазначеного у паспорті, не проведено позачергові технічні огляди та не проведено заміну необхідних робочих  деталей.

Як наслідок, відповідний позов щодо заборони використання ліфтових установок Управління Держпраці направило до Чернівецького окружного адміністративного суду, який задовольнив його повністю. Постанову звернуто до негайного виконання.

Аналогічний адміністративний позов щодо необхідності заходів  реагування у сфері державного нагляду щодо комунального підприємства «Новодністровський житловик» Управління Держпраці теж скерувало до судової інстанції.

Вимоги позову обґрунтовувалися тим, що під час перевірки комунального підприємства виявлено низку суттєвих порушень вимог нормативних актів  у сфері промислової  безпеки та охорони праці, зокрема, щодо експлуатації ліфтових установок.

Члени комісії, котрі здійснювала перевірку, виявили: позачерговий технічний огляд ліфтів після закінчення граничного терміну роботи зазначеного  у паспорті, не проведено; не здійснено заміну необхідних   деталей; ліфти не оснащено двостороннім зв’язком з диспетчерським  пунктом.

Комісія Управління Держпраці попередила  керівництво підприємства «Новодністровський житловик»  про необхідність негайного зупинення роботи двох пасажирських ліфтів.

Даний позов Чернівецький окружний адміністративний суд задовольнив повністю. 


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку