UP

На колегії Чернівецької ОДА обговорено низку важливих для області питань 

Начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак взяв участь у засіданні колегії Чернівецької обласної державної адміністрації, яке відбулося учора.

Порядок денний засідання передбачав розгляд низки важливих для забезпечення життєдіяльності області питань.  

Так, члени та учасники колегії розглянули та обговорили підсумки виконання зведеного бюджету області з минулий, 2016, рік; стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни та забезпечення ефективності використання бюджетних коштів в області; проходження опалювального сезону 2016-2017 років та визначення завдань з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до опалювального сезону 2017-2018 років; забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Буковини та низку інших важливих для життєдіяльності краю питань.

Провів засідання колегії голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук.

Під час роботи колегії відзначено, зокрема, що за минулий рік до місцевих бюджетів області надійшло доходів (без трансфертів) у сумі 2 529, 9 мільйона гривень. Це на 307 мільйонів гривень більше  від плану, затвердженого місцевими радами з урахуванням змін.  А також майже на  874 мільйона гривень  більше, ніж торік.

До загального фонду місцевих бюджетів надійшло 1 886 мільйона гривень, що  на 180 мільйонів гривень  більше від плану, затвердженого органами місцевого самоврядування з урахуванням змін.

Порівняно з минулорічним, надходження до загального фонду місцевих бюджетів збільшились на загальну суму 628,8 мільйона гривень.


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку