UP

Суб’єкти господарювання можуть використовувати атракціонну техніку  лише на умовах повного дотримання Правил

На цьому наголошують в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області.

Загалом в  Україні  значна кількість атракціонної техніки вичерпала свій визначений термін експлуатації, доволі часто суб’єкти господарювання використовують устаткування, що не пройшло технічний  огляд після міжсезонного зберігання відповідно до вимог Правил будови  та безпечної експлуатації  атракціонної техніки.

Часто трапляються випадки, коли у підприємців відсутня належна експлуатаційна документація. Більше того, окремі  суб’єкти господарювання починають роботу без додержання  визначених вимог щодо отримання дозволу на експлуатацію об’єктів, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, повідомляють у Державній службі України з питань охорони праці.

Управління Держпраці у Чернівецькій області звертається до суб’єктів господарювання, які експлуатують таке устаткування  в регіоні, забезпечити повне дотримання Правил будови  та безпечної експлуатації  атракціонної техніки.  

Власник  зобов’язаний ініціювати  технічну експертизу щодо готовності устаткування до експлуатації  й отримати в органі Держпраці відповідний дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. 

Посадові особи  та інженерно-технічний  персонал підприємств зобов’язаний   пройти навчання та перевірку знань з питань охорони праці.

Відповідним наказом власник зобов’язаний призначити посадову особу на підприємстві, котра нестиме відповідальність за безпечну організацію експлуатації атракціонної техніки. 

В Управлінні Держпраці акцентують: суб’єкт господарювання несе повну відповідальність за технічний стан атракціонів та належну експлуатацію техніки.


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку