UP

Найбільше звернень громадяни адресують через недотримання роботодавцями законодавства про працю

Станом на початок жовтня 2017 року від заявників до Управління  Держпраці у Чернівецькій області надійшло 243 письмових звернення, а саме: 223 письмових звернення з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів та 20 звернень з питань промислової безпеки та охорони праці.

З них направлено: з Урядової гарячої лінії - 92, особисто громадянами -50, отримано від громадян поштою 50 звернень, від інших установ, організацій -51 звернення.

Головні державні інспектори здійснили прийом 162 громадян, котрим  надано консультації щодо  низки питань.

У зверненнях, адресованих до Управління Держпраці у Чернівецькій області, порушуються питання недотримання трудового законодавства, зокрема, невиплати заборгованої заробітної плати, ненарахування та невиплати індексації та компенсації, правомірності укладання трудових угод, незаконного звільнення з роботи, невидачі трудових книжок при звільненні, дотримання роботодавцями трудових та соціальних гарантій мобілізованих військовослужбовців, тощо.

Найбільша кількість звернень від заявників  надійшла у зв’язку з підвищенням з першого січня  2017 року розміру мінімальної заробітної плати до  3 200 гривень.


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку