UP

«Пріоритет у роботі Держпраці - детінізація доходів і легалізація трудових відносин»

На цьому наголосив Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега, перебуваючи з робочою поїздкою у Житомирській області. Там керівник державного відомства взяв участь у роботі колегії Управління Держпраці у Житомирській області.

Виступаючи на зібранні, Голова Держпраці зауважив на пріоритеті роботи Держпраці і підкреслив виняткову роль інспекторів праці у вирішенні питань, що сьогодні є надзвичайно важливими для суспільства: забезпечення повної і своєчасної виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, належне оформлення трудових відносин.

"Пріоритетом у роботі залишається процес детінізації доходів і легалізація трудових відносин. Кожна людина має знати про перспективи і переваги офіційного працевлаштування і розуміти всі ризики та наслідки, які виникають при отриманні зарплати у "конвертах" та неофіційному працевлаштуванні. Проведення інспекторами праці превентивних заходів, роз'яснювальна робота, безперечно, дасть відчутний позитивний результат" - наголосив Роман Чернега.


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку