UP

Розпочалася кампанія декларування - 2022

У Національному агентстві з питань запобігання корупції зазначають, що цього річ декларантам забезпечено автозаповнення деяких полів у декларації та можливість перевірити, чи коректно заповнені дані.

Також оновлено розділ роз’яснень, доповнено питаннями, з якими зверталися заявники у 2021 році.

У НАЗК звертають увагу, що через додану функцію автозаповнення  деякі дані у чернетці створеної на основі попередньої декларації можуть зникати. Цілком зрозуміло, що  під час першого використання оновлених функцій можуть виникнути незручності. Проте більшість інформації у наступних деклараціях декларанти зможуть додавати автоматично.

Нагадуємо перелік важливих посилань, які можуть стати у нагоді упродовж цієї кампанії декларування: 

Порядок заповнення декларації: повноцінна заюстована інструкція про те як правильно заповнювати кожен пункт декларації:  bit.ly/3pFRwkA.

Контакт-центр НАЗК: якщо  виникли проблеми під час заповнення декларації, необхідно зателефонувати за номером +38(044) 200–06–94

Технічна підтримка: якщо під час заповнення декларації виникнуть технічні проблеми, слід звернутися на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та надіслати скріншот помилки. 

Важливо! Колишні посадовці, які звільнилися з публічної служби у 2021 році, повинні востаннє подати щорічну декларацію.


Новини

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку