UP

Експлуатація кисневого обладнання у медичних  закладах Буковини й надалі під посиленим контролем фахівців Держпраці

Про результати посилених  превентивних заходів, організованих та проведених фахівцями Управління Держпраці у Чернівецькій області обговорено на нараді з керівниками закладів охорони здоров’я  Буковини цими днями.

Розширена робоча зустріч відбувалася у Чернівецькій ОДА під головуванням директора департаменту охорони здоров’я відомства Олега Чорного.

Від територіального органу Держпраці участь у засіданні взяли перший заступник начальника Управління Держпраці Іван Гордей та головний державний інспектор Дмитро Паламарчук. 

Посадовці Держпраці повідомили про результати першого етапу кампанії, спрямованої на запобігання виникненню нещасним випадкам та аваріям при використанні  кисневого обладнання у лікувальних закладах обласного центру та регіону загалом.

«Превентивна робота фахівців Держпраці відбувається з урахуванням ризиків, що виникають, або можуть виникнути під час експлуатації та транспортування кисневих балонів, а також систем трубопроводів подачі кисню безпосередньо для лікування пацієнтів.  Особлива увага інспекторського складу спрямована на лікувальні установи, які надають невідкладну допомогу пацієнтам, хворим гострою респіраторною хворобою COVID -19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2»,- підкреслив під час обговорення перший заступник начальника Управління Іван Гордей.

Акцентовано на тому, що відповідна робота триватиме до квітня нинішнього року на виконання Окремого доручення керівництва Держпраці та з урахуванням доручення Прем’єр-міністра України.

За результатами наради, представникам медичних установ рекомендовано вчергове провести позапланові інструктажі з питань охорони праці з персоналом, що працює безпосередньо з кисневим обладнанням та у разі необхідності звернутися за методичною допомогою до фахівців територіального органу Держпраці.


Новини

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку