UP

Фахівець Управління у складі робочої групи бере участь у заходах з протидії правопорушенням у сфері незаконного обігу пального в області

Заступник начальника відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці  у  Чернівецькій області Костянтин Соболевич увійшов до складу робочої групи, організованої Головним управлінням Національної поліції у Чернівецькій області задля проведення цільових заходів з протидії кримінальним правопорушенням у сфері незаконного обігу пального.

Робоча група з проведення спільних перевірок працює з метою вжиття дієвих заходів щодо протидії кримінальним проявам у сфері незаконного пального й здійснює перевірки на АЗС та АЗГП Буковини.

Загалом фахівець Держпраці взяв участь у чотирьох спільних заходах.

Водночас у відділі нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці Управління повідомляють, що продовжують здійснювати позапланові заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням  суб’єктами господарювання  промислової безпеки та стану охорони праці на автозаправних станціях, авто газозаправних пунктах, автозаправних комплексах на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11.03.2021 року та окремого доручення Держпраці.

Державним інспекторським складом профільного напряму загалом проведено 232  позапланових заходи у місцевих  суб’єктів господарювання,  до складу яких входили  обєкти підвищеної небезпеки - автозаправні станції, авто газозаправні пункти, автозаправні комплекси.

За результатами позапланових заходів державного нагляду виявлено 655 порушень вимог законодавства з питань охорони праці

Проведено також 28 заходів контролю виконання суб'єктами господарювання раніше виданих інспекторами Держпраці приписів.


 

 

Новини

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку