UP

Розпочато планову перевірку підрозділів та об’єктів АТ «Українська залізниця»

Захід державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю у сфері промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці у структурних підрозділах і виробничих об’єктах Акціонерного товариства "Українська залізниця" фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області розпочали 17 січня.

Перевірка відбувається відповідно до Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю)  на 2022 рік, наказу Державної служби України з питань праці «Про затвердження Річного плану заходів здійснення державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2022 рік» та  окремого доручення в.о. Голови Держпраці.

Роботу комісії Управління очолив начальник відділу нагляду в АПК та СКС Микола Остапович.

До складу комісії увійшли: начальник відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Юрій Кудлик, начальник відділу з питань гігієни праці Надія Бурла, головні державні інспектори Микола Бербенюк, Володимир Хіврич, Роман Димнич.

Комісія працюватиме за деталізованим планом перевірки, складеним, обговореним та затвердженим напередодні початку заходу. Планом конкретизовано виробничі підрозділи та об’єкти, котрі підпадають під заходи контролю, а також відповідальні особи та терміни виконання  завдань.

Передбачено, що перевірка Управління охопить виробничі підрозділи «Локомотивного депо Чернівці», «Чернівецької дистанції сигналізації і зв’язку" державного територіально - галузевого об’єднання «Львівська залізниця», "Колійної машинної станції 124», «Пасажирського вагонного депо Чернівці».

Захід державного нагляду триватиме упродовж десяти робочих днів і завершиться наприкінці січня.


 

 

 

 

Новини

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку