UP

Підсумовано результати планової перевірки підрозділів АТ «Укрзалізниця»

Комісія Управління Держпраці у Чернівецькій області завершила захід державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю у сфері промислової безпеки, охорони та  гігієни праці у структурних підрозділах і виробничих об’єктах Акціонерного товариства "Українська залізниця". 

Перевірка відбувалася відповідно до Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2022 рік, наказу Державної служби України з питань праці «Про затвердження Річного плану заходів здійснення державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2022 рік» та  окремого доручення в.о. Голови Держпраці.

Роботу комісії Управління очолював начальник відділу нагляду в АПК та СКС Микола Остапович.

До складу комісії входили начальник відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Юрій Кудлик, начальник відділу з питань гігієни праці Надія Бурла, головні державні інспектори Микола Бербенюк, Володимир Хіврич, Роман Димнич.

Комісія працювала за деталізованим планом, складеним, обговореним та затвердженим напередодні початку заходу.

Саме планом  було конкретизовано виробничі підрозділи та об’єкти, котрі підпадали  під заходи контролю, а також відповідальні особи та терміни виконання  завдань.

Так, перевіркою  Управління було охоплено виробничі підрозділи «Локомотивного депо Чернівці», «Чернівецької дистанції сигналізації і зв’язку" державного територіально - галузевого об’єднання «Львівська залізниця», "Колійної машинної станції 124», «Пасажирського вагонного депо Чернівці».

Комісія Управління провела всі заплановані заходи, у ході яких було виявлено низку порушень. Слід зазначити, що переважну кількість із них було усунено ще під час планового заходу контролю.

На цьому наголосив голова комісії Микола Остапович, підсумовуючи результати заходу державного нагляду.

До обговорення підсумків перевірки та підписання акту до Управління Держпраці було запрошено керівників структурних підрозділів та відповідальних за стан охорони праці у філії АТ «Укрзалізниця».

Участь у розширеному робочому засіданні взяли також члени комісії Управління.

Насамперед учасникам робочої наради було повідомлено про стан виробничого травматизму в області загалом, надано актуальну інформацію про найбільш поширені причини травмувань на виробництві.

Під час ділового спілкування представникам підприємства було наголошено на виявлених порушеннях та детально роз’яснено, як доцільніше було би їх виправити. 

Це, зокрема, стосувалося посилення контролю за станом охорони праці з боку відповідальних осіб, ведення інструктажів, відповідної  документації з охорони праці у виробничих підрозділах, використання спецодягу, і таке інше.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Володимир Хіврич також наголосив представникам АТ «Укрзалізниця» на нововведеннях в сфері управління охороною праці, Зокрема, запровадження електронного документообігу у системі управління охоронною праці. Норми, що дозволяють значно спростити ведення відповідної документації впроваджено з кінця листопада  2021 року.

Посадовець наголосив на можливості отримання відповідної методичної допомоги з боку фахівців Управління у  разі звернення роботодавців з цього питання.


     

 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку