UP

На релокованому гідротехнічному підприємстві обговорено заходи з удосконалення роботи системи управління охороною праці

Заходи, які необхідно провести, щоб удосконалити роботу системи управління охороною праці на підприємстві, яке спеціалізується на проєктуванні у галузі гідротехніки та водного господарства, обговорили посадовці Управління Держпраці з відповідальними особами під час консультаційного візиту.

Підприємство, яке перемістилося на Буковину з Харківщини виконує комплекс робіт, пов’язаних з гідроенергетичним, водогосподарським, житловим, промисловим та іншими видами будівництва. Є одним із найвідоміших у своїй галузі в Україні, адже засноване ще у 1927 році.

За цей час за проєктами підприємства побудовано каскади гідроелектростанцій на річках Дніпро та Дністер, обґрунтовано будівництво гідроакумулюючих електростанцій на річках Дністер, Південний Буг, а також на Канівській ГАЕС на Дніпрі.

У спілкуванні з регіональним менеджером підприємства інспектори Управління Держпраці повідомили про можливість отримання інформаційних консультувань Держпраці.

Водночас надали низку практичних рекомендацій щодо покращення роботи системи управління охороною праці, роз’яснили зміни у законодавстві щодо виконання робіт підвищеної небезпеки та окремі аспекти трудового законодавства, зокрема у частині оплати праці.

Також провели інформаційне спілкування з представниками ще одного суб’єкта господарювання з Харківщини. Підприємство харчової галузі спеціалізується на виготовленні рибної продукції. Роботодавцю запропоновано повну інформаційну підтримку та консультативний супровід посадовцями Управління Держпраці.


 

Новини

Інформкомпанія "Україна працює"

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку