UP

На релокованому гідротехнічному підприємстві обговорено заходи з удосконалення роботи системи управління охороною праці

Заходи, які необхідно провести, щоб удосконалити роботу системи управління охороною праці на підприємстві, яке спеціалізується на проєктуванні у галузі гідротехніки та водного господарства, обговорили посадовці Управління Держпраці з відповідальними особами під час консультаційного візиту.

Підприємство, яке перемістилося на Буковину з Харківщини виконує комплекс робіт, пов’язаних з гідроенергетичним, водогосподарським, житловим, промисловим та іншими видами будівництва. Є одним із найвідоміших у своїй галузі в Україні, адже засноване ще у 1927 році.

За цей час за проєктами підприємства побудовано каскади гідроелектростанцій на річках Дніпро та Дністер, обґрунтовано будівництво гідроакумулюючих електростанцій на річках Дністер, Південний Буг, а також на Канівській ГАЕС на Дніпрі.

У спілкуванні з регіональним менеджером підприємства інспектори Управління Держпраці повідомили про можливість отримання інформаційних консультувань Держпраці.

Водночас надали низку практичних рекомендацій щодо покращення роботи системи управління охороною праці, роз’яснили зміни у законодавстві щодо виконання робіт підвищеної небезпеки та окремі аспекти трудового законодавства, зокрема у частині оплати праці.

Також провели інформаційне спілкування з представниками ще одного суб’єкта господарювання з Харківщини. Підприємство харчової галузі спеціалізується на виготовленні рибної продукції. Роботодавцю запропоновано повну інформаційну підтримку та консультативний супровід посадовцями Управління Держпраці.


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку