UP

Причини травмування лісоруба встановлюватиме  комісія зі спеціального розслідування 

Відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області створюється комісія зі спеціального розслідування обставин та причин настання нещасного випадку, в якому постраждав  лісоруб  ДП «Путильський лісгосп».

При виконанні лісосічних робіт в одному із урочищ Селятинського лісництва, працівник  1970 року народження, отримав травми тяжкого ступеню.

За попередніми даними, травмування сталося під час валки дерева. Клин, який помічник лісоруба забивав у дерево, розколовся, його осколок і травмував око.

Остаточні обставини та причини травмування працівника підприємства комісія зі спеціального розслідування Управління встановить у визначений законодавством термін.

Довідково: станом на першу декаду квітня (з початку 2022 року)  на підприємствах, в установах, організаціях Чернівецької області  зафіксовано 11 нещасних випадків, один із них - зі смертельним наслідком.

Нещасний випадок зі смертельним наслідком трапився на підприємстві пошти та зв’язку.

Найбільша кількість нещасних випадків загального травматизму у регіоні мали місце у соціально-культурній сфері, загалом - 7.

По одному нещасному випадку загального травматизму задокументовано в торгівлі, у галузях легкої та харчової промисловості.      


 

Новини

Інформкомпанія "Україна працює"

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку