UP

Відбулася підсумкова колегія Управлінні Держпраці у Чернівецькій області

Сьогодні в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області відбулася колегія з підведення підсумків роботи відомства у минулому, 2015, році та обговорення завдань про подальше вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки, охорони праці, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, наданні соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення у нинішньому, 2016, році. 

На засіданні, зокрема, начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак наголосив на тому, що впродовж минулого року в краї спостерігалася тенденція до зростання смертельного травматизму на виробництві.

У 2015 році на підприємствах Буковини загинуло 8 працівників, що на 37,5%більше, ніж у попередньому році.

Найбільша кількість смертельно травмованих - на підприємствах лісової галузі, в енергетиці, соціально-культурній сфері.

Зростання смертельного травматизму відбулося у Глибоцькому, Сокирянському, Хотинському, Путильському районах.

Водночас рівень загального травматизму в області зменшився більш, ніж на третину. У 2015 році на виробництві зафіксовано 30 нещасних випадків (у 2014 році – 41 випадок), акцентував Іван Луцак.

Серед низки інших завдань, які визначали роботу Управління Держпраці в області в минулому році, – контроль за дотриманням законодавства про працю у частині своєчасної виплати заробітної плати, зайнятість та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Звіт за виконану роботу у своїх напрямах представили: начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Галина Кушнір, начальник відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Юрій Кудлик, завідувач сектору нагляду у машинобудуванні та енергетиці Ігор Левко, завідувач сектору розслідування, обліку аварій і виробничого травматизму Дмитро Стоян, завідувач сектору з питань експертизи умов праці Ярослав Савко, начальник відділу з питань гігієни праці Надія Бурла.

У підсумку на колегії було окреслено основні завданням для колективу Управління Держпраці у Чернівецькій області на нинішній рік.

Серед пріоритетів – організація низки превентивних заходів, спрямованих на поліпшення стану промислової безпеки, охорони та гігієни праці, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування у частині призначення , нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення.

Вирішено також вжити невідкладних заходів, у тому числі, підвищення ефективності перевірок з метою запобігання смертельного травматизму на виробництві.

Посилена увага Управлінням Держпраці у Чернівецькій області має приділятися також зниженню рівня заборгованості з виплати заробітної плати та нелегальної зайнятості.


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку