UP

Стартував проєкт «єРобота»: подати заявку на участь можна через «Дію»

З 1 липня стартувала програма «єРобота». Заявку на безповоротний грант для власної справи можна подати через Дію. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду, повідомляє сайт Кабінету міністрів України.

«Як і обіцяли, запускаємо програму «єРобота». Це гранти на створення власної справи, розширення малого й середнього бізнесу, а також отримання нових навичок для нової кар’єри. Це шість проектів, які дозволять створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць», — підкреслив Денис Шмигаль.

Перша програма в межах «єРобота» - це гранти до 250 тисяч гривень на будь-який мікробізнес. Друга - гранти до 8 млн на розширення та створення підприємств у сфері переробки. Також в межах проекту можна отримати гранти на висадку нових садів (до 400 тис. грн за 1 га), побудову нових теплиць (до 7 млн грн), стартапи в ІТ, навчання новим навичкам у сфері інформаційних технологій.

Перші п’ять програм передбачають гранти за умови створення нових робочих місць. Кошти можна витратити на купівлю нового обладнання, матеріалів та інструментів. Має бути чіткий та продуманий бізнес-план. Програми так само передбачають співфінансування з боку власника бізнесу та сплату податків. Грантами зможуть користуватися як нові підприємці, так і ті, хто вже має власну справу і хоче її розширити, повідомляють в Уряді.


 

Новини

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку