UP

Понад 460 суб’єктів господарювання проінформовано інспекторами праці про неприпустимість неоформлених трудових відносин

У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло» інспектори  праці Управління Держпраці у Чернівецькій області провели інформаційно – роз’яснювальну  роботу із понад 460 роботодавцями.

Під час інформаційних заходів суб’єктам господарювання роз’яснено про те, чому на сьогодні надважливо декларувати трудові відносини з найманим персоналом; наголошувалося, що тільки офіційне працевлаштування гарантує працівникам гідні умови праці, захист трудових прав та соціальних гарантій,  передбачених чинним законодавством.

Окремо мовилося, чого слід очікувати у зв’язку із відміною мораторію на інспекторські перевірки Держпраці  та чому сумлінним роботодавцям не варто остерігатися візитів інспекторів праці.

Посадовці також інформували учасників зустрічей про зміни, які відбулися у законодавстві у зв’язку із введенням у дію воєнного стану саме у частині декларування трудових відносин.

Оскільки кампанія «Виходь на світло» наразі триває, то інспектори праці територіального органу Держпраці продовжують проводити серед суб’єктів господарювання інформаційні заходи.

Більше про трудові відносини  на порталі Держпраці - https://pratsia.in.ua/ .


 

 

 

 

Новини

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку