UP

Путильщина: з роботодавцями Конятинської громади  - про актуальні зміни у трудовому законодавстві

Інспектор праці Управління Держпраці Параска Митрофан організувала та провела семінар з актуальних питань чинного трудового законодавства щодо врегулювання трудових відносин між суб’єктами господарювання та найманим персоналом.

Учасниками семінару стали роботодавці, які здійснюють свою господарську діяльність на території Конятинської громади Путильщини.  

Фахівець Держпраці детально проаналізувала останні зміни законодавства про працю, надала актуальні роз’яснення окремих норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» та відповіла на низку запитань учасників зібрання.

Окремими тезами на семінарі наголошено  на правових наслідках для роботодавців у разі порушення ними чинного трудового законодавства.

Під час спілкування із підприємцями та представниками органу місцевого самоврядування громади, останні виявили ініціативу  подання народному депутату нинішнього скликання Верховної Ради України  Максиму Заремському (саме він є обраним по даному виборчому округу) звернення щодо внесення відповідних коректив  до Закону України ««Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин», зокрема, у частині надання відпусток працівникам, котрі наразі перебувають за кордоном , а також щодо трудової діяльності працівників, котрі працюють за сумісництвом.

Ініціативу висловив голова  Конятинської громади Олексій Скрипчук.


 

 

Новини

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку