UP

Фахівці Управління надали консультативну допомогу на релокованому підприємстві

Одне із  релокованих підприємств відвідали та проконсультували інспектор праці  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Василь Боячук та головний державний інспектор  відділу нагляду в АПК та СКС Управління Іван Мохнатий.

Підприємство спеціалізується на виготовленні електроустаткування. 

Під час спілкування з керівниками та трудовим колективом підприємства фахівці Управління, найперше, наголосили на тому, що Держпраці надає повний спектр консультаційної та  інформаційної допомоги підприємствам регіону, зокрема, релокованим.

Так, представникам підприємства роз’яснено про зміни у трудовому законодавстві, зокрема, щодо укладання трудових відносин,  нормах оплати праці, надання відпусток, дотримання режиму робочого часу.

Надано також консультації щодо належного забезпечення дотримання охорони праці на підприємстві -  проходженні працівниками  інструктажів, ведення відповідної  документації з охорони праці, забезпечення спецодягом, засобами індивідуального захисту і таке інше.

Під час зустрічі учасників також поінформовано  про можливість отримання консультаційної допомоги Держпраці через сервіс інтерактивний інспектор та інформаційні ресурси Держпраці України та Управління.


 

 

 

 

 

 

 

Новини

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку