UP

За два місяця за результатами заходів Держпраці легалізовано майже 25 тисяч працівників

У рамках реалізації інформаційної кампанії «Виходь на світло!» за результатами  інформаційних відвідувань із 24 420 працівниками укладені трудові договори відповідно до законодавства. Про це повідомляють на сайті Державної служби України з питань праці.

Декларуючи працю, кожен роботодавець та працівник вносять свій внесок у підтримку Збройних сил України та вразливих категорій громадян, які потребують допомоги у такий важкий для країни час.

Саме тому  1 липня 2022 року інспектори праці розпочали інформаційну кампанію «Виходь на світло!», у ході якої відвідали 50 тисяч  роботодавців та провели роз’яснення для майже 100 тисяч працівників. Найбільше відвідувань відбулося у сферах торгівлі, сільського господарства, будівництва та надання послуг.

У кожного четвертого відвіданого роботодавця встановлено ознаки можливого використання незадекларованої праці. Третина з них дослухались до порад інспекторів та оформили трудові відносини з працівниками.

За даними  статистики, на початок 2022 року майже  3 мільйони працівників працювали без оформлення трудових відносин. За умови виплати заробітної плати хоча б на рівні мінімальної - це майже 100 мільярдів гривень податків та зборів на рік.

Шановні роботодавці та працівники, пам’ятайте! Україна бореться з російськими окупантами не лише зброєю, а й своєю працею, яка має бути задекларованою!

Той, хто не платить податки - не підтримує наших захисників!

Більше інформації за посиланням: https://dsp.gov.ua


 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку