UP

У рамках консультаційної допомоги фахівці Управління надали заявникам понад 13 тисяч роз’яснень

З  початку року фахівці  профільних відділів територіального органу Держпраці надали заявникам 13 474 розяснень.  

Із них:  5 870 - з питань дотримання законодавства про працю; 6 137 -  з питань охорони та гігієни праці; 1 467 - з питань ринкового нагляду та надання адміністративних послуг.

Наразі фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області продовжують надавати заявникам необхідну консультаційну допомогу.

Нагадаємо, що для отримання необхідних роз’яснень,  громадяни можуть скористатися, у тому числі,  сервісом «інтерактивний інспектор».

Так, консультації можна отримати, заповнивши  форму для оперативного  отримання роз’яснень   https://forms.gle/FuLCQKQQta22kXDP7  

або  надіслати лист із запитанням  на електронну пошту УправлінняЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або звернутися через телеграм-канал Управління - https://t.me/cv_dsp

Також свої звернення  заявники можуть адресувати через Viber, WhatsApp, Telegram за телефоном  - 095 36 00 215.

Довідково:  сервіс Держпраці «інтерактивний інспектор» створений з метою оперативного надання консультацій з питань законодавства про працю, промислову безпеку, охорону та гігієну праці, надання адміністративних послуг, тощо.

Сервіс «інтерактивний інспектор» дає можливість заявникам отримати відповіді у найзручніший та найдоступніший для них спосіб.

Актуально  про трудові відносини у воєнний час на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та на інформаційному порталі: www.pratsia.in.ua


 

 

 

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку