ГЛИБОЦЬКА СЕЛИЩНА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Menu
Глибоцька селищна рада ставить до відома мешканців Глибоцької ОТГ

Глибоцька селищна рада ставить до відома мешканців Глибоцької ОТГ

By In НОВИНИ, Новини Громади On Березень 11, 2019


ОГОЛОШЕННЯ

Глибоцька селищна рада ставить до відома мешканців Глибоцької ОТГ, що Постановою КМУ  від 30 січня 2019 року №110 урядом прийнято зміни до Постанови КМУ від 07.02.2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених  в державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва ».

Звертаємось до мешканців громади , що для отримання дотації потрібно проводити ідентифікування та реєстрацію в установленому порядку молодняк ВРХ до 13 місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Також, повідомляємо, що для отримання дотації за молодняк ВРХ фізичні особи подають необхідні документи за місцем знаходження господарства до старостинських округів сіл Михайлівка, Червона Діброва, Черепківці, смт.Глибока Глибоцької селищної ради об’єднаної громади.

Перелік документів, які повинні подати власники ВРХ :

  1. Заяву на отримання фінансової підтримки , встановленого зразка.
  2. Довідка про кількість ВРХ, які утримуються в господарстві станом на 01.01.19 року,
  3. Копію ветеринарного паспорту на тварину.
  4. Витяг з Єдиного державного реєстру тварин, що підтверджує наявність корів в господарствах фізичних осіб, виданий Чернівецькою філією ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».
  5. Копію паспорта громадянина України та документа , що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).
  6. Письмове зобов’язання про повернення коштів до обласного бюджету в місячний термін у разі встановлення контролюючими органами фактів неправомірного отримання фінансової підтримки (написано власноруч).

Документи необхідно подати до 15 квітня 2019 року

За додатковою інформацією просимо звертатися за тел.2-15-99