ГЛИБОЦЬКА СЕЛИЩНА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Menu
Світлого майбутнього тобі, Глибоко!

Світлого майбутнього тобі, Глибоко!

By In НОВИНИ, Новини Громади On Липень 1, 2019


Вулиці, сквери, центральний майдан селища, щедро залиті сонцем, ожили вже зранку прикінцевої червневої неділі. Саме цього дня розпочалось святкування з нагоди 581-ї річниці з часу першої письмової згадки про Глибоку, водночас і традиційного Дня молоді.
Організатори урочистостей розробили доволі насичену та цікаву програму, в яку ввійшли, зокрема відкриття Центру економічного розвитку Глибоцької селищної ради ОТГ, партнерський форум місцевого розвитку, кулінарний конкурс «Глибоцький медівник», де перемогли кулінари ДНЗ «Сонечко», флеш-моб «водні бої», змагання з ряду видів спорту, в тому числі футболу де зустрілись команди ФК «Глибока» та ФК «Фазенда» (Садгора) (2 : 0), виступ відомого Буковинського дуету «Писанка», молодіжний концерт та розваги.
Словом, звучали пісні і музика, панував святковий настрій глибочан і гостей селища серед яких були і представники органів місцевого самоврядування Румунії та Польщі. І мимоволі спали на думку рядки з вірша: «Сьогодні селище, ще тільки селище, а завтра місто молоде.»
Отож, світлого тобі майбутнього, Глибоко!