UP

Статті

Управління продовжує проведення тематичних зустрічей та лекцій у місцевих освітніх закладах

Тема таких зустрічей та лекцій -  небезпеки та ризики не задекларованої праці,  праця молоді та неповнолітніх,  соціальні, трудові гарантії та  права працівників.

Додатково слухачів таких тематичних заходів ознайомлюють з нормами чинного законодавства про безпеку та гігієну праці.

Днями фахівці Управління провели інформаційно - роз’яснювальну  роботу зі студентами та учнями кількох освітніх установ області.

Так, заступниця начальника Управління Галина Кушнір провела тематичну лекцію зі студентами  факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Ще одну тематичну зустріч проведено зі студентами  першого курсу Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну заступницею начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Управління  Валентиною Панчишиною.

Головний державний інспектор, фахівець сектору з питань експертизи умов праці Василь Сагалюк поспілкувався зі студентами Вашковецького фахового медичного коледжу.

Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління, головні державні інспектори  Дмитро Паламарчук та Іван Мохнатий провели зустріч з учнями Чернівецького професійного ліцею сфери послуг.

Під час спілкування зі студентами та учнями освітніх закладів детально роз’яснено  щодо особливостей  працевлаштування молодих працівників, їхніх трудових та соціальних прав.

Акцентовано на праці молоді, котра не досягла повноліття. Ґрунтовно деталізовано на переліку робіт, на яких забороняється застосування праці осіб, молодших 18 років.

Окремо наголошено  на необхідності офіційного працевлаштування, а також на відповідальності сторін у разі відсутності легальних трудових відносин між роботодавцем і працівником.

Студентів ознайомлено з інформаційними ресурсами Управління, де кожен користувач може знайти необхідні для нього роз’яснення - сайтом, телеграм-каналом та офіційною сторінкою відомства у мережі ФБ .

У ході зустрічей оприлюднено  інформацію про студентський фестиваль реклами, де талановита молодь може взяти участь.

Наголошено на тому, що цього річ Служба у рамках фестивалю започаткувала номінацію «Україна працює!», яка включає дві теми, зокрема, «Працюй легально - підтримай країну!» та  «Працюй безпечно - врятуй життя в часи війни!».

Зазначено, що Держпраці України підтримує прагнення талановитої молоді донести до своїх однолітків інформацію про те, чому важливо працювати за трудовим договором та дбати про свою безпеку на роботі.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку