UP

Статті

У 5 територіальних громадах Буковини надано широку консультаційну підтримку

Низку робочих зустрічей фахівців Управління Держпраці проведено у територіальних громадах Буковини.

Зустрічі організовано, зокрема,  у Кіцманській, Мамаївській, Неполоковецькій, Кадубівецькій, Юрковецькій  громадах.  

Від Управління Держпраці участь у зустрічах та робочих зібраннях взяв перший заступник начальника  відомства Іван Гордей.

У першу чергу, заступник керівника територіального органу Держпраці звернувся до учасників зустрічей з нагадуванням щодо належної організації опалювального сезону у соціально-культурних закладах та  установах  громад, зокрема, щодо належної експлуатації електрообладнання та газового устаткування; перевірки димових та вентиляційних каналів об’єктів і споруд; отримання, у разі необхідності, відповідних дозвільних документів; належної підготовки технічного персоналу; його проходженні навчання з охорони праці.

Іван Гордей наголосив присутнім на необхідності повного дотримання законодавства з безпеки  та гігієни праці відповідно до Закону України «Про охорону праці». 

Присутніх також поінформовано про  найактуальніші зміни у трудовому законодавстві, акцентовано на потребі укладання офіційних трудових відносин між роботодавцями та працівниками та надано інформацію про низку  кампаній, які впроваджуються Держпраці.

У тому числі, й про  кампанію "Виходь на світло", покликану мінімізувати рівень нелегальної зайнятості в області.

Окремо акцентовано на інформаційній кампанії щодо протидії торгівлі людьми, оскільки наразі у цих територіальних громадах проживає значна кількість вимушено переміщених осіб.


 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку