UP

Статті

Посадовці Держпраці взяли участь у Міжнародній конференції з вибухотехніки та піротехніки

21-23 вересня у місті Хротовіце (Чеська Республіка), відбулася міжнародна конференція «Вибухотехніка та піротехніка 2022».

Захід призначений для інженерів-підривників, піротехніків та інших співробітників науки, науково-дослідної галузі, галузі освіти, безпеки праці, юриспруденції та усіх галузей, що використовують вибухові роботи, а також для спеціалістів, постачальників та користувачів вибухових робіт, повідомляється на сайті Держпраці України.

Від Держпраці, за дорученням Голови Служби, з метою здобуття міжнародного досвіду у конференції взяли участь начальник управління гірничого нагляду Держпраці Олег Нелень та в.о. начальника ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Марія Брезіцька.

Під час заходу відбулися обговорення змін у законодавстві, які впливають на отримання дозволів на проведення вибухових робіт. Представники Чеської сторони ділилися результатами діяльності гірничого управління з контролю. Розглядали динаміку розвитку галузі вибухових речовин.

Учасники конференції мали змогу також ознайомитися із застосуванням сучасних систем на бурових установках, новою електронною системою ініціювання вибуху, цільовими системами тощо.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку