UP

Статті

Управління розпочинає формування комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку, в якому постраждали працівники «Чернівцігазу» (доповнюється)

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області розпочинається формування комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, в якому постраждали працівники  АТ «Чернівцігаз».

Нещасний випадок мав місце під час виконання планових робіт.

Екстрене повідомлення про госпіталізацію одного із постраждалих до обласного медичного закладу надійшло до територіального органу Держпраці учора, 28 вересня, о 16.25.

За попередніми даними, працівники проводили роботи у підземному колодязі.  Під час проведення робіт слюсар, який безпосередньо перебував у колодязі, раптово втратив свідомість. Під час надання йому медичної допомоги - помер.

Другого постраждалого  госпіталізували до медичного закладу.  Як повідомили фахівці медичної установи, у нього виявлено ознаки отруєння газом.

Відповідно до Порядку  розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, комісія зі спеціального розслідування Управління Держпраці має встановити остаточні обставини та причини нещасного випадку з тяжкими наслідками.

Довідково: за 8 місяців  2022 року  на підприємствах, в установах, організаціях Буковини зафіксовано 23 нещасні  випадки, три з яких - зі смертельними наслідками.

Нещасні випадки зі смертельними наслідками мали місце  на підприємстві пошти та зв’язку,   нафтохімічної промисловості, соціально-культурної сфери.

Найбільша кількість нещасних випадків загального травматизму в області задокументовано у соціально-культурній сфері.


 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку