UP

Статті

Працівники КП «Черівціводоканал» вдосконалили  свої навички на тренінгу щодо безпечного виконання робіт у колодязях

Організатори заходу - фахівці відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці. 

Тренінг організовано з метою профілактики виробничого травматизму та зменшення кількості випадків травмування працівників під час виконання  робіт підвищеної небезпеки  у замкнутому просторі.

До участі у тренінгу залучили працівників комунального підприємства «Чернівціводоканал», яке є для обласного центру стратегічним підприємством, що надає городянам послуги з водопостачання та водовідведення.

Безпосередніми учасниками тренінгу стали працівники дільниці водопровідних мереж підприємства.

Участь у заході взяли: начальник служби охорони праці підприємства Микола Марчук, начальник дільниці водопровідних мереж Ігор Тимофіїв, газоелектрозварювальник Григорій Андрущак, слюсарі Ігор Рубаняк, Іван Кадук, Дмитро Скакун та інші.    

Управління Держпраці на тренінгу представляли заступник начальника відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці Костянтин Соболевич та головний державний інспектор Сергій Андрієць.

Фахівці територіального органу Держпраці запросили до участі у заході представників Чернівецької обласної ради профспілок, Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області, Федерації роботодавців Буковини, а також  департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради.

Розпочинаючи тренінг, посадовці Держпраці ознайомили учасників зі статистикою нещасних випадків, що мали місце на підприємствах області цьогоріч, надали актуальну інформацію щодо причин та наслідків випадків виробничого травматизму.  

Фахівці Управління наголосили відповідальним особам та учасникам тренінгу на загальних вимогах щодо організації виробничого процесу на підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства та деталізували на забезпеченні безпечного виконання робіт, контролі газоповітряного середовища під час виконання таких робіт, забезпеченні працівників засобами колективного та індивідуального захисту, наявності та справності технологічного обладнання, а також на проходженні відповідних інструктажів при виконання робіт підвищеної небезпеки та на дотримання належної виробничої дисципліни.

У практичній частині  тренінгу працівники дільниці здійснювали монтування  врізного хомута зі встановленням запірної арматури у систему водопроводу. Перед тим було обговорено організацію та технічну підготовку території, на якій проводилися роботи, а також застосування засобів індивідуального захисту.

У підсумку тренінгу було зазначено, що створення здорових та безпечних умов праці для працівників убезпечить настання випадків виробничого травматизму на будь якому підприємстві, в установі, чи організації регіону.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку