UP

Статті

Фахівці Управління надали консультативну допомогу медичному закладу щодо експлуатації кисневого обладнання 

Грунтовну консультаційну допомогу представникам  медичного закладу надали фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління.

Відповідальні особи КНП «Міська поліклініка №1» Чернівців звернулися до територіального органу Держпраці за методичною допомогою щодо  питань належної  експлуатації кисневого обладнання та зберігання балонів з киснем.

Фахівцям медичної установи наголошено на необхідності отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки (саме такими є зберігання балонів із киснем), що ж до  експлуатації  балонів з киснем, то необхідно подати декларацію  відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань безпеки праці.

Акцентовано також на тому, що у закладі охорони здоров’я, що експлуатує, зберігає, транспортує  кисневі балони  чи кисневі трубопроводи, повинні розробити відповідні інструкції з охорони праці з урахуванням конкретних умов безпеки їх експлуатації та зберігання.

Окремо наголошено на вимогах до обслуговуючого персоналу, зокрема, на проходженні навчання та перевірки знань з питань охорони праці, веденні відповідної документації, тощо. Підкреслено, що  працівники, які не пройшли таку перевірку знань,  не можуть бути допущені до самостійної роботи та експлуатації обладнання.   

Загальні рекомендації. як убезпечити виробничий процес на інформаційному порталі: https://pratsia.in.ua


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку