UP

Статті

Фахівці Держпраці надали заявникам консультаційну допомогу 

Фахівці сектору з питань експертизи умов праці Управління Володимир Морозевич та Василь Сагалюк  надали заявникам низку консультацій.  Працівникам, котрі звернулися за консультаційною допомогою надано ґрунтовні роз’яснення щодо пільгового пенсійного забезпечення.

Водночас фахівці поінформували громадян про зміни у трудовому законодавстві на час дії воєнного стану. Відповіли на уточнюючі запитання заявників.

Консультаційну допомогу надано оперативно та якісно. Оперативність в отриманні необхідної інформаційної допомоги - основна мета діяльності консультаційних сервісів Держпраці.

Загалом з початку року  працівники профільних відділів територіального органу Держпраці надали громадянам 15 081  консультацію.

Із них:  7 433 - з питань дотримання законодавства про працю; 5 702  - з питань безпеки та гігієни праці; 1 946 - з питань ринкового нагляду та надання адміністративних послуг.

Детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та на інформаційному порталі: https://pratsia.in.ua


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку