UP

Статті

З початку війни на підприємствах України постраждали 692 працівники

З початку війни на підприємствах України зафіксовано 692 постраждалих внаслідок бойових дій працівників. За останній тиждень зафіксовано 9  постраждалих.

Найбільша кількість потерпілих серед працівників підприємств, зареєстрованих у Києві, у Дніпропетровській, Миколаївській, Донецькій,  Харківській, Запорізькій, Вінницькій областях.

Значну кількість потерпілих фіксують у Чернігівській, Сумській, Кіровоградській,  Київській областях. Про це повідомляють у Фонді соціального страхування України.

Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота комісій зі спеціального розслідування.

Працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами. Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників, повідомляють у ФССУ.

 


 

 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку