UP

Статті

Новації у трудовому законодавстві та необхідність укладання трудових відносин - основні теми превентивних заходів, організованих інспекторами праці

Майже 400 семінарів, нарад, круглих столів, робочих зустрічей з питань трудового законодавства та з питань не задекларованої праці провели фахівці Управління у нинішньому, 2022, році.

Превентивні заходи відбувалися у рамках кількох інформаційних  кампаній, зокрема кампанії, націленої на протидію торгівлі людьми, кампаній «Україна працює», «Виходь на світло», а також консультаційної допомоги релокованим підприємствам.

Щодо останніх, то інформаційними заходами Держпраці було охоплено майже півсотні суб’єктів господарювання релокованого бізнесу.

Поінформованість про новації у трудовому законодавстві та необхідність укладання трудових відносин - основні теми, що розглядалися під час  превентивних заходів, організованих та проведених Управлінням.

Так. лише у рамках заходів кампанії «Виходь на світло» інспектори праці провели інформаційні відвідування понад півтори  тисячі суб’єктів господарювання, організували  понад 250 масових заходів.

За результатами інформаційної роботи фахівців територіального органу Держпраці, роботодавці Буковини уклали трудові відносини з понад 2 580 працівниками.

Детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та на інформаційному порталі: https://pratsia.in.ua


 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку