UP

Статті

Інспектори праці активізовують проведення заходів у рамках кампанії «Виходь на світло»

Фахівці Управління Держпраці активізовують проведення заходів у рамках кампанії «Виходь на світло», що триває в регіоні п’ятий місяць поспіль.

Превентивною роботою охоплені суб’єкти господарювання найбільш ризикованих галузей із залученням неофіційної праці. Серед них - сфери торгівлі, надання різноманітних послуг, громадського харчування, готельного бізнесу,агропромислового комплексу, тощо.

Неприпустимість допуску до роботи без оформлення належним чином трудових відносин – основні тези зустрічей інспекторів праці з роботодавцями.

Станом на завершення другої декади листопада 2022 року, у рамках кампанії «Виходь на світло» фахівці Держпраці провели інформаційні відвідування 1 568 суб’єктів господарювання, організували   255 масових заходів.

 За результатами інформаційної роботи фахівців територіального органу Держпраці, роботодавці Буковини уклали трудові відносини з понад 2 626 працівниками.

Детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та на інформаційному порталі: https://pratsia.in.ua


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку