UP

Статті

Освітян Путильщини інформовано  щодо нарахування стимулюючих виплат

Відбулася робоча зустріч головного державного інспектора відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Параски Митрофан з начальником відділу освіти, культури, медицини та спорту Путильської громади Світланою Горбан та директором Путильського загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступеня Олександром Михайлюком.

Зустріч організовано з метою надання ґрунтовного роз’яснення  з питань оплати праці працівників освітніх закладів громади, установ позашкілля та нарахування, зокрема, педагогам стимулюючих виплат відповідно до умов колективних договорів.

Фахівець територіального органу Держпраці поінформувала посадовців щодо реалізації статті 10 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» - «Оплата праці», а також щодо дії окремих положень колективного договору в умовах воєнного стану та  відповіла на низку уточнюючих запитань.

Детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та на інформаційному порталі: https://pratsia.in.ua


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку