UP

Статті

Посадовці Держпраці провели робочу зустріч з  керівництвом філії обласного управління  «Ощадбанку»

На запрошення начальника філії Чернівецького обласного управління  АТ «Ощадбанк» Володимира Монзелевського відбулася  робоча зустріч  з посадовцями  Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

У ході ділового спілкування  заступник начальника Південно-Західного  міжрегіонального управління Руслан Дацюк, зазначив на тому, що на початку грудня Держпраці завершила реформування регіональних органів, ліквідувавши обласні територіальні управління та утворивши міжрегіональні структури, які вже розпочали здійснення свої професійних повноважень. Серед них і Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області, як складова Південно-Західного міжрегіонального управління.

«Наразі місія Держпраці - незмінна:  ми залишаємося тим органом державного нагляду та контролю, який забезпечить працівникам беззаперечне дотримання їхніх трудових та соціальних прав, а  роботодавцям - правову, інформаційну та консультаційну допомогу у  питаннях дотримання законодавства про працю, безпеку та гігієну праці», - підкреслила начальник відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Марія Шевченко.

Під час зустрічі посадовці Держпраці та банківської установи  детально обговорили, зокрема, порядок проходження медичних оглядів працівниками філії, акцентувавши на їх необхідності, як повному дотриманні законодавства про охорону праці у частині створення здорових та безпечних умов праці.

У свою чергу начальник філії Чернівецького обласного управління  АТ «Ощадбанк» Володимир Монзелевський розповів фахівцям територіального органу про низку грантових програм, які впроваджуються  фінансовою установою, наголосивши, що обов’язковими умовами їх отримання є створення нових робочих місць.

Представники Управління запевнили, що у разі необхідності Держпраці готова надати таким потенційним роботодавцям (учасникам грантових програм) весь спектр консультаційної та інформаційної допомоги  щодо належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.  


 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку