UP

Статті

Заходи для запобігання випадків травмування   та професійних захворювань обговорено з працівниками підприємства сфери благоустрою  

Як запобігти ризику виробничого травматизму  при виконанні робіт в умовах ускладненої погодної ситуації;  як мінімізувати небезпечні фактори, що, власне, можуть сприяти виникненню випадків травмування  на роботі та професійних захворювань;  як роботодавцю створити на підприємстві безпечні  умови праці - про  це і не тільки йшлося під час робочого семінару з  працівниками приватного підприємства, яке надає городянам послуги з благоустрою.

Захід організували  та провели головні державні інспектори відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Надія Бурла та Василь Сагалюк.

Зокрема, зазначено на тому, що роботодавець має здійснити низку заходів для забезпечення виконання робіт у несприятливих кліматичних умовах, в яких зараз доводиться працювати колективу підприємства та організувати гнучкий робочий режим.

Фахівці Управління закликали до належного застосування засобів індивідуального захисту задля уникнення виробничого травматизму. 

Детально наголошено на необхідності проходження медичних оглядів, адже введення в Україні воєнного стану не спричинило внесення змін до нормативно-правових актів або інших розпорядчих документів, на підставі яких роботодавець може перенести строк проведення періодичного медичного огляду працівників,  чи допустити до роботи працівника, який не пройшов попередній медичний огляд.

Медичні огляди залишаються  обов’язковою законодавчою умовою, дотримання якої вимагає стаття 17 Закону України  «Про охорону праці».


 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку