UP

Статті

Легалізація трудових відносин – серед пріоритетних напрямів діяльності Управління

Інформаційна кампанія «Виходь на світло», націлена на мінімізацію нелегальної зайнятості, що   розпочалася у минулому, 2022, році, триватиме й цьогоріч.

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці продовжують здійснювати посилену превентивну роботу серед суб’єктів господарювання Буковини.

Інформаційні семінари, зустрічі та візити днями відбулися у Чернівецькому, Вижницькому, Дністровському районах.

Роботодавці, котрих відвідали фахівці територіального органу Держпраці, працюють у сфері торгівлі, надання послуг, будівельній галузі, агропромисловому господарстві, тощо.

Власне, всі ці галузі є найбільш ризикованими у частині  використання неоформлених трудових відносин.

У попередні роки, при здійсненні заходів державного нагляду (контролю), інспекторам праці доводилося фіксувати у регіоні у цих економічних сферах найбільшу кількість неоформлених працівників.

Спілкуючись із суб’єктами господарювання, посадовці Держпраці акцентують на перевагах задекларованої праці та важливості оформлення трудових відносин для економічної безпеки країни загалом та територіальних громад, зокрема..

Додатково надають необхідні роз’яснення та методичну допомогу щодо застосування трудового законодавства в умовах воєнного стану, у питаннях, які виникають безпосередньо у роботодавців.

Окремо наголошують на інших консультаційних сервісах Держпраці, де можна отримати необхідну допомогу.

Так, лише через сервіс «інтерактивний інспектор» минуло річ заявникам було надано понад 17 тисяч роз’яснень та консультацій. Найбільша кількість із них саме з питань застосування трудового законодавства - майже 8,5 тисяч.  


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку