UP

Статті

Визначено напрями подальшої співпраці з Чернівецьким обласним центром зайнятості

Сьогодні посадовці територіального органу Держпраці побували з робочим візитом у Чернівецькому обласному центрі зайнятості.

Заступник начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Руслан Дацюк та заступник начальника Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області  - начальник відділу з питань праці Ліна Корева провели зустріч з директоркою Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко та її заступницями Ольгою Багрій та Оксаною Симак.

Посадовці відомств обговорили тенденції на ринку праці Буковини та окремі питання зайнятості населення. Особливо детально під час ділового спілкування обговорено напрями подальшої співпраці.

Активна взаємодія територіального органу Держпраці та Центру зайнятості триває давно. За цей час фахівцями проведено чимало спільних тематичних заходів – нарад,  семінарів, круглих столів; впроваджено заходи інформаційних кампаній, зокрема, з питань протидії торгівлі людьми; надання  консультаційної допомоги релоклованим підприємствам; легалізації праці і таке інше.

У сфері особливої уваги фахівців Держпраці та Чернівецького обласного центру зайнятості повсякчас перебували питання забезпечення соціальних та трудових прав особам з інвалідністю.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку