UP

Статті

Через сервіс  «інтерактивний інспектор» у минулому році  надано понад 17 тисяч роз’яснень

Оперативність в отриманні необхідної консультаційної допомоги заявникам - основна мета діяльності сервісу Держпраці «інтерактивний інспектор».

Упродовж минулого, 2022, року фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці безперебійно забезпечували надання консультаційної допомоги  у рамках даного сервісу.

Загалом у 2022 році громадянам  надано 17 592 роз’яснень та консультацій.

З них: з питань законодавства про працю -  8 499, з питань безпеки та гігієни праці -  6 952, щодо забезпечення адміністративних послуг - 2 141 розяснення. Про це повідомила заступниця начальника відділу з питань праці Управління Валентина Панчишина.

У нинішньому, 2023, році посадовці територіального органу Держпраці продовжуватимуть надавати  консультаційні послуги та методичну допомогу у рамках інтерактивного сервісу.

Будь хто із заявників  має можливість скористатися онлайн - послугою у найдоступніший для нього спосіб комунікації:  

заповнивши для цього  форму для оперативного отримання роз’яснень - https://forms.gle/FuLCQKQQta22kXDP7

або надіславши лист із запитанням на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

або через телеграм-канал Управління - https://t.me/cv_dsp.

Також свої звернення заявники можуть адресувати за телефоном - 096 08 19 259.

Додатково інформуємо: звернення на сервіс не є електронним зверненням та не підлягає розгляду згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян».


 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку