UP

Статті

Створення безпечних умов праці у закладах освіти  попередить виробничий травматизм

Головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці  Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці Дмитро Паламарчук провів робочу зустріч з керівниками Чернівецького кооперативного фахового коледжу економіки і права.

На зустрічі обговорювалося питання належного дотримання законодавства про працю та безпеку праці, що, без сумніву, сприятиме забезпеченню належного  освітнього процесу у закладі та попередженню виробничого травматизму. 

Під час ділового спілкування обговорено  необхідність  урахування ризиків, що виникають, або можуть виникнути під час експлуатації в освітній установі  теплогенеруючого обладнання (котлів), електрогосподарства, при використанні альтернативних джерел електроенергії.   

Оскільки, установам освіти доводиться працювати в умовах частих аварійних  відключень електроенергії, що  несуть у собі додаткову загрозу виробничого травматизму, то відповідальним особам надано консультаційну допомогу та додаткові рекомендації, як забезпечити у таких складних умовах безпеку студентському колективу, педагогам та працівникам коледжу.

Рекомендовано провести навчання з охорони  праці для  відповідальних осіб, інструктажі, а за можливості організувати тематичні тренінги з відпрацювання необхідних дій та навичок при виникненні  можливих нештатних ситуацій.

Детально про безпеку праці – на інформаційному порталі: https://pratsia.in.ua


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку