UP

Статті

Проходження навчання з охорони праці сприятиме попередженню виробничого травматизму

Одна із основних умов, що сприяє попередженню випадків виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях - проходження відповідного навчання з питань охорони праці керівників та працівників трудових колективів.

На цьому наголошували головні державні інспектори відділів з питань праці та з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області, здійснивши упродовж останніх днів низку інформаційних візитів до суб’єктів господарювання регіону різних форм власності.

Зокрема, надано технічні консультації з питань експлуатації обладнання та механізмів підвищеної небезпеки, забезпечення електробезпеки, використання електрогенеруючого обладнання, окремих питань дозвільної документації тощо.

Наголошено на тому, що з початку року Держпраці спільно з Міністерством економіки запровадили практику отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки винятково  в електронному вигляді через спеціальний Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Окрім консультаційної допомоги з питань безпеки праці, під час інформаційних візитів посадовці Управління надавали методичну допомогу з окремих питань дотримання трудового законодавства.

Йшлося про забезпечення трудових та соціальних прав працівників в умовах воєнного стану, окремі нюанси укладання трудових договорів, дистанційну форму роботи.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку